CMS16CME30K00JE
Vishay Huntington Electric Inc.
Produkt-Nr.:
CMS16CME30K00JE
Beschreibung:
RES CAP BLEEDER 30K OHM 5% 16W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Applications Capacitor Discharge
Tolerance ±5%
Mounting Type Capacitor, 22mm Pitch
Temperature Coefficient ±260ppm/°C
Product Status Active
Resistance 30 kOhms
Series CMS
Power (Watts) 16W