CMX60D20
Sensata-Crydom
Produkt-Nr.:
CMX60D20
Hersteller:
Sensata-Crydom
Paket:
4-SIP
Beschreibung:
SSR RELAY SPST-NO 20A 0-60V
Auf Lager : 159
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Current 20 A
Termination Style PC Pin
Output Type DC
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 0 V ~ 60 V
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Supplier Device Package 4-SIP
Series CMX
Package / Case 4-SIP
On-State Resistance (Max) 3.3 mOhms
Mfr Sensata-Crydom
Package Bulk
Voltage - Input 3 ~ 10VDC