CN4490-1000
Laird Connectivity Inc.
Produkt-Nr.:
CN4490-1000
Beschreibung:
TXRX ETH 900MHZ 1W W/ANT & PS
Benutzer handbuch
Applications General Purpose
Product Status Obsolete
Power - Output 1000mW
Modulation or Protocol FHSS, FSK
Series -
Function 2 Transceivers
Sensitivity -99dBm
Voltage - Supply 7V ~ 18V
Data Rate (Max) 115.2kbps
Mfr Laird Connectivity Inc.
Frequency 902MHz ~ 928MHz