CNS020-110KP
Vishay Sfernice
Produkt-Nr.:
CNS020-110KP
Hersteller:
Vishay Sfernice
Beschreibung:
RES 110K OHM 0.02% 1/2W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.261" (6.62mm)
Tolerance ±0.02%
Size / Dimension 0.330" L x 0.100" W (8.38mm x 2.54mm)
Temperature Coefficient ±10ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 110 kOhms
Series CNS 020
Power (Watts) 0.5W, 1/2W