CP001039K00KE66
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CP001039K00KE66
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 39K OHM 10W 10% AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 39 kOhms
Series CP
Power (Watts) 10W