CP0603A1950BW
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
CP0603A1950BW
Hersteller:
KYOCERA AVX
Paket:
0603
Beschreibung:
RF DIR COUPLER 1.95GHZ 0603
Benutzer handbuch
Insertion Loss -
Applications -
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Series -
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Power - Max 3W
Mfr KYOCERA AVX
Coupler Type Standard
Frequency 1.95GHz