CP076581-238
CUI Devices
Produkt-Nr.:
CP076581-238
Hersteller:
CUI Devices
Beschreibung:
PELTIER, 6.5 X 8.1 X 2.38 MM, 0.
Auf Lager : 81
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 150°C
Voltage - Max 3.9 V
Delta Tmax @ Th 70°C @ 27°C
Qmax @ Th 1.7W @ 27°C
Current - Max 0.7 A
Size / Dimension Rectangular - 6.50mm L x 8.10mm W
Product Status Active
Resistance 4.17 Ohms
Series CP07-M
Mfr CUI Devices
Features Lead Wires, Non-Sealed
Height 2.38mm