CP0805A1280BWTR
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
CP0805A1280BWTR
Hersteller:
KYOCERA AVX
Paket:
0805
Beschreibung:
RF DIR COUPLER 1.28GHZ 0805
Benutzer handbuch
Insertion Loss -
Applications -
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Series -
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Power - Max 3W
Mfr KYOCERA AVX
Coupler Type Standard
Frequency 1.28GHz