CP151188-271
CUI Devices
Produkt-Nr.:
CP151188-271
Hersteller:
CUI Devices
Beschreibung:
PELTIER, 11 X 8.8 X 2.71 MM, 1.5
Auf Lager : 18
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Voltage - Max 3.8 V
Delta Tmax @ Th 70°C @ 27°C
Qmax @ Th 3.2W @ 27°C
Current - Max 1.5 A
Size / Dimension Rectangular - 11.00mm L x 8.80mm W
Product Status Active
Resistance 1.93 Ohms
Series CP15-M
Mfr CUI Devices
Features Lead Wires, Non-Sealed
Height 2.71mm