CPCF03300R0KE66
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CPCF03300R0KE66
Hersteller:
Vishay Dale
Beschreibung:
RES 300 OHM 3W 10% RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 225°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.984" (24.99mm)
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm)
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Resistance 300 Ohms
Series CPCF
Power (Watts) 3W