CPCI200A-1C
Murata Power Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
CPCI200A-1C
Beschreibung:
AC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V 200W
Benutzer handbuch
Product Status Obsolete
Efficiency 80%
Mfr Murata Power Solutions Inc.
Features Hot Swappable, PFC, Universal Input
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 3.3V
Voltage - Output 3 12V
Voltage - Output 4 -12V
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required Yes
Approval Agency CE, cURus, VDE
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Compact PCI®
Size / Dimension 6.68" L x 3.94" W x 0.80" H (169.6mm x 100.0mm x 20.3mm)
Number of Outputs 4
Current - Output 2 30 A
Current - Output 1 25 A
Series -
Power (Watts) 200W
Current - Output 4 1 A
Type Enclosed
Current - Output 3 5 A