CPF0603B22K1E1
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
CPF0603B22K1E1
Beschreibung:
RES SMD 22.1KOHM 0.1% 1/16W 0603
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Resistance 22.1 kOhms
Series CPF, Neohm
Power (Watts) 0.063W, 1/16W