CPF11R3000JKEE6
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CPF11R3000JKEE6
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
Axial
Beschreibung:
RESISTOR METAL FILM 1W 1.30 OHM
Auf Lager : 1059
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 230°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.3 Ohms
Series CPF
Power (Watts) 1W