CPF222K000FKE14
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CPF222K000FKE14
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 22K OHM 1% 2W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 230°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 22 kOhms
Series CPF
Power (Watts) 2W