CPL07R0300FB313
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CPL07R0300FB313
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 0.03 OHM 7W 1% AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 1.391" L x 0.375" W (35.32mm x 9.52mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 30 mOhms
Series CPL
Power (Watts) 7W