CPP15F36PM
Semiconductor Circuits, Inc.
Produkt-Nr.:
CPP15F36PM
Beschreibung:
DC/DC CONVERTER 3.3V 50W
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 72V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 2.25 kV
Approval Agency -
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.00" L x 2.00" W x 1.20" H (50.8mm x 50.8mm x 30.5mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 15A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 18V
Series CPP (72W)
Power (Watts) 50W
Type Enclosed
Efficiency 90%