Zuhause / Oscillators / CPPC5LT-A7BR-33.2PD
minImg
CPPC5LT-A7BR-33.2PD
Cardinal Components Inc.
Produkt-Nr.:
CPPC5LT-A7BR-33.2PD
Beschreibung:
XTAL OSC XO 33.2000MHZ CMOS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series CPP
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 33.2 MHz