Zuhause / Oscillators / CPPC7-A7BP-33.333TS
minImg
CPPC7-A7BP-33.333TS
Cardinal Components Inc.
Produkt-Nr.:
CPPC7-A7BP-33.333TS
Beschreibung:
XTAL OSC XO 33.3330MHZ CMOS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 45mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 5V
Base Resonator Crystal
Frequency 33.333 MHz