Zuhause / Oscillators / CPPC7LZ-BR-16.384TS
minImg
CPPC7LZ-BR-16.384TS
Cardinal Components Inc.
Produkt-Nr.:
CPPC7LZ-BR-16.384TS
Beschreibung:
XTAL OSC XO 16.3840MHZ CMOS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 16.384 MHz