Zuhause / Oscillators / CPPLT7T-BR-40.0TS
minImg
CPPLT7T-BR-40.0TS
Cardinal Components Inc.
Produkt-Nr.:
CPPLT7T-BR-40.0TS
Beschreibung:
XTAL OSC XO 40.0000MHZ TTL SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 45mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series FIPO™ CPPL
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 5V
Output TTL
Mfr Cardinal Components Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 40 MHz