CPR031R000KE14
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CPR031R000KE14
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
Radial Lead
Beschreibung:
RES 1 OHM 3W 10% RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.375" (9.53mm)
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.906" L x 0.375" W (23.00mm x 9.53mm)
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Radial Lead
Resistance 1 Ohms
Series CPR
Power (Watts) 3W