CPR03300R0JE31
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CPR03300R0JE31
Beschreibung:
RES 300 OHM 3W 5% RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) 0.375" (9.53mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.906" L x 0.375" W (23.00mm x 9.53mm)
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 300 Ohms
Series CPR
Power (Watts) 3W