CPR03750R0KE31
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CPR03750R0KE31
Beschreibung:
RES 750 OHM 3W 10% RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) 0.375" (9.53mm)
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.906" L x 0.375" W (23.00mm x 9.53mm)
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Radial Lead
Resistance 750 Ohms
Series CPR
Power (Watts) 3W