CPR05910R0JE14
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CPR05910R0JE14
Beschreibung:
RES 910 OHM 5W 5% RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) 0.360" (9.14mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 1.060" L x 0.375" W (26.92mm x 9.53mm)
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 910 Ohms
Series CPR
Power (Watts) 5W