CPW033R000FB14
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CPW033R000FB14
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 3 OHM 3W 1% AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 3 Ohms
Series CPW
Power (Watts) 3W