CPW1530K00JE143
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CPW1530K00JE143
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 30K OHM 15W 5% AXIAL
Auf Lager : 3
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 1.875" L x 0.500" W (47.62mm x 12.70mm)
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 30 kOhms
Series CPW
Power (Watts) 15W