CPW1550R00JB143
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CPW1550R00JB143
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 50 OHM 15W 5% AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 1.875" L x 0.500" W (47.62mm x 12.70mm)
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 50 Ohms
Series CPW
Power (Watts) 15W