CR01123J
Meritek
Produkt-Nr.:
CR01123J
Hersteller:
Meritek
Beschreibung:
RES SMD 12K OHM 5% 1W 2512
Auf Lager : 20000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 4000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Ratings -
Resistance 12 kOhms
Series CR
Power (Watts) 1W