CR0119R1F
Meritek
Produkt-Nr.:
CR0119R1F
Hersteller:
Meritek
Beschreibung:
RES SMD 19.1 OHM 1% 1W 2512
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Ratings -
Resistance 19.1 Ohms
Series CR
Power (Watts) 1W