CR0402-16W-6803FT
Venkel
Produkt-Nr.:
CR0402-16W-6803FT
Hersteller:
Venkel
Paket:
0402
Beschreibung:
RES 680K OHM 1% 1/16W 0402
Auf Lager : 20000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.040" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Ratings -
Resistance 680 kOhms
Series CR
Power (Watts) 0.063W, 1/16W