CR0603-16W-1003FT
Venkel
Produkt-Nr.:
CR0603-16W-1003FT
Hersteller:
Venkel
Paket:
0603
Beschreibung:
RES 100K OHM 1% 1/16W 0603
Auf Lager : 3243466
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 5000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings -
Resistance 100 kOhms
Series CR
Power (Watts) 0.063W, 1/16W