CR082492F
Meritek
Produkt-Nr.:
CR082492F
Beschreibung:
RES SMD 24.9K OHM 1% 1/4W 1206
Auf Lager : 60000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Ratings -
Resistance 24.9 kOhms
Series CR
Power (Watts) 0.25W, 1/4W