CR1206-8W-2000FT
Venkel
Produkt-Nr.:
CR1206-8W-2000FT
Hersteller:
Venkel
Paket:
1206
Beschreibung:
RES 200 OHM 1% 1/8W 1206
Auf Lager : 463500
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 5000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.71mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings -
Resistance 200 Ohms
Series CR
Power (Watts) 0.125W, 1/8W