CR1500SA
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
CR1500SA
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Paket:
DO-214AA
Beschreibung:
THYRISTOR 140V 37A DO214AA
Benutzer handbuch
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 37 A
Current - Hold (Ih) 150 mA
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package DO-214AA
Voltage - Off State 140V
Series -
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - On State 5 V
Mfr Littelfuse Inc.
Capacitance 40pF
Number of Elements 1
Voltage - Breakover 180V