CR169103F
Meritek
Produkt-Nr.:
CR169103F
Beschreibung:
RES SMD 910K OHM 1% 1/10W 0603
Auf Lager : 50000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 5000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Ratings -
Resistance 910 kOhms
Series CR
Power (Watts) 0.1W, 1/10W