CR201001F-13
Meritek
Produkt-Nr.:
CR201001F-13
Hersteller:
Meritek
Paket:
0402
Beschreibung:
0402 1K 1% 13" REEL (50K/REEL)
Auf Lager : 200000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 4000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Series CR
Power (Watts) 0.063W, 1/16W
Composition Thick Film
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Mfr Meritek
Package Tape & Reel (TR)
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)