CR203002F
Meritek
Produkt-Nr.:
CR203002F
Hersteller:
Meritek
Beschreibung:
RES SMD 30K OHM 1% 1/16W 0402
Auf Lager : 180000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Ratings -
Resistance 30 kOhms
Series CR
Power (Watts) 0.063W, 1/16W