CR32NP-680KC
Sumida America Components Inc.
Produkt-Nr.:
CR32NP-680KC
Beschreibung:
FIXED IND 68UH 275MA 1.45OHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 275 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.150" L x 0.138" W (3.80mm x 3.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.45Ohm Max
Inductance 68 µH