CR4111S-15
CR Magnetics Inc.
Produkt-Nr.:
CR4111S-15
Beschreibung:
SENSOR CURRENT XFMR 15A AC
Benutzer handbuch
Polarization Bidirectional
Operating Temperature 0°C ~ 60°C
Response Time 250ms
For Measuring AC
Current - Supply (Max) 25mA
Supplier Device Package -
Current - Sensing 15A
Series CR4100
Accuracy ±0.5%
Linearity -
Voltage - Supply 24V
Output Ratiometric, 0 V ~ 10 V
Mfr CR Magnetics Inc.
Frequency 20Hz ~ 5kHz