CR4211-70
CR Magnetics Inc.
Produkt-Nr.:
CR4211-70
Beschreibung:
SENSOR CURRENT XFMR 70A AC
Benutzer handbuch
Polarization Bidirectional
Operating Temperature 0°C ~ 60°C
Supplier Device Package -
Current - Sensing 70A
Series CR4200
Accuracy ±0.5%
Voltage - Supply Self Powered
Output Ratiometric, 0 V ~ 10 V
Mfr CR Magnetics Inc.
Frequency 50Hz ~ 400Hz