CRA04S08310R0FTD
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CRA04S08310R0FTD
Hersteller:
Vishay Dale
Beschreibung:
RES ARRAY 4 RES 10 OHM 0804
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±1%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Series CRA04
Power Per Element 62.5mW