CRB2A4E512JT
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
CRB2A4E512JT
Hersteller:
KYOCERA AVX
Paket:
0804
Beschreibung:
RES ARRAY 4 RES 5.1K OHM 0804
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0804
Series CRB, Kyocera
Power Per Element 62.5mW