CRB3A4E104JT
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
CRB3A4E104JT
Hersteller:
KYOCERA AVX
Paket:
1206
Beschreibung:
RES ARRAY 4 RES 100K OHM 1206
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 1206
Series CRB, Kyocera
Power Per Element 62.5mW