CRBAMP-100-6000
Crystek Corporation
Produkt-Nr.:
CRBAMP-100-6000
Beschreibung:
IC RF AMP 100MHZ-6GHZ
Benutzer handbuch
Current - Supply 60mA
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Series RedBox
Package / Case Module
Voltage - Supply 4.75V ~ 5.25V
Test Frequency 100MHz ~ 6GHz
Mfr Crystek Corporation
Frequency 100MHz ~ 6GHz