CRCL10JBR56S01
Aillen
Produkt-Nr.:
CRCL10JBR56S01
Hersteller:
Aillen
Paket:
1210
Beschreibung:
RES 0.56 OHM 5% 2/3W 1210
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Resistance 560 mOhms
Series CL10
Power (Watts) 0.667W, 2/3W