CRCW01004K70JREL
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CRCW01004K70JREL
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
01005
Beschreibung:
RES 4.7K OHM 5% 1/32W 01005
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.006" (0.15mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 01005
Resistance 4.7 kOhms
Series CRCW
Power (Watts) 0.03W, 1/32W