CRCW02017K50FKED
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CRCW02017K50FKED
Paket:
0201
Beschreibung:
RES SMD 7.5K OHM 1% 1/20W 0201
Auf Lager : 2932
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.010" (0.26mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0201
Resistance 7.5 kOhms
Series CRCW
Power (Watts) 0.05W, 1/20W