CRCW04023M01FKEDC
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CRCW04023M01FKEDC
Beschreibung:
RES 3.01M OHM 1% 1/16W 0402
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.014" (0.35mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Resistance 3.01 MOhms
Series CRCW-C
Power (Watts) 0.063W, 1/16W