CRCW0402619KCHEDP
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CRCW0402619KCHEDP
Beschreibung:
RES SMD 619KOHM 0.25% 1/16W 0402
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±0.25%
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 619 kOhms
Series CRCW-P
Power (Watts) 0.063W, 1/16W