CRCW06038M45FKEA
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CRCW06038M45FKEA
Paket:
0603
Beschreibung:
RES SMD 8.45M OHM 1% 1/10W 0603
Auf Lager : 5223
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings AEC-Q200
Resistance 8.45 MOhms
Series CRCW
Power (Watts) 0.1W, 1/10W